Evercool Вентилатор Fan 120x120x25 Sleeve 2000rpm - EC12025M12SA
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : EC12025M12SA
  • : Охлаждане
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Evercool
РАЗМЕР(мм): 120 x 120 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm): 2000 RPM
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: Sleeve Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 79.14 CFM
АМПЕРАЖ (A): 0.28 A
МОЩНОСТ (W): 3.36 W
НИВО НА ШУМ:
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Evercool
РАЗМЕР(мм): 120 x 120 x 25 mm
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: Sleeve Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 79.14 CFM
АМПЕРАЖ (A): 0.28 A
МОЩНОСТ (W): 3.36 W
НИВО НА ШУМ:
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
РАЗМЕР(мм)120 x 120 x 25 mm
РАЗМЕР(мм)120 x 120 x 25 mm
ВОЛТАЖ12 V DC
ВОЛТАЖ12 V DC
ВЪЗДУШЕН ПОТОК79.14 CFM / 134.46 m3/h
АМПЕРАЖ (A)0.28 A
АМПЕРАЖ (A)0.28 A
НИВО НА ШУМ<36 dBA
МОЩНОСТ (W)3.36 W
КОНЕКТОР3 pin
НИВО НА ШУМ<36 dBA
КОНЕКТОР3 pin
МОЩНОСТ (W)3.36 W
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ25000
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ25000
Тегло0.15кг
Evercool Вентилатор 120x120x25 Sleeve 2000rpm - EC12025M12SA
Подобрете охлаждането на вашия компютър с Evercool EC12025M12SA – високопроизводителен 120mm вентилатор с оптимален въздушен поток и тиха работа. Идеален за геймъри, овърклокъри и потребители, които изискват надеждност и ефективност.
Основни Предимства:
  • Дълъг живот: Изработен от качествени материали за издръжливост при продължителна употреба.
  • Универсална съвместимост: Стандартен размер 120x120x25mm, подходящ за повечето PC кутии, CPU кулери и радиатори.
Технически Спецификации:
  • Модел: EC12025M12SA
  • Размер: 120x120x25mm
  • Тип лагер: Sleeve
  • Скорост: 2000 RPM (±10%)